1. – 10. ročník Klicperova Chlumce

1. ročník 30. května 1937

Klicpera Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Každý něco pro vlast

2. ročník 30. července – 7. srpna 1938

Klicpera Chlumec n/C

V. K. Klicpera: Veselohra na mostě
A. Jirásek: Lucerna
E. Synek: Velký případ

3. ročník 1. – 16. července 1939

Klicpera Chlumec n/C

V. K. Klicpera: Rohovín čtverrohý
V. K. Klicpera: Hadrián z Římsů
K. Khun: Pokřik
J. Karafiát: Broučci
Vaníček-Cón-Lesk: To bylo tenkrát

Nové divadlo Mladá Boleslav – V. K. Klicpera: Divotvorný klobouk

Hálek Nymburk – E. F. Šaman: Neviditelný host

Jirásek Nový Bydžov – L. Stroupežnický: Mikuláš Dačický z Heslova

4. ročník 28. června – 7. července 1940

Učňovská besídka Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Kytka

Jirásek Nový Bydžov – F. Zavřel: Valdštýn

Vrchlický Jaroměř – F. Götz: Soupeři

Hálek Nymburk – F. Tetauer: Člověk nemá jen sebe

Klicpera Hradec Králové – O. Neil: Farma pod jilmy

Vybraný soubor UMDOČ – A. Jirásek: Otec

Nové divadlo Mladá Boleslav – J. Zeyr: Stará historie

Sdo Pardubice – J. Krpata: Mistr ostrého meč

5. ročník 21. června – 6. července 1941

Bezděchův okrsek – V. K. Klicpera: Lhář a jeho rod

Klicpera Chlumec n/C – J. K. Tyl: Strakonický dudák

Tylovo divadlo Hořice – J. Zeyr: Radúz a Mahulena

Jirásek Nový Bydžov – A. Breidahel: Vzbouření v ústavu šlechtičen

Hálek Nymburk – E. F. Šaman: Sluneční den

Sdo Dvůr Králové – H. Ibsen: Strašidla

Nové divadlo Mladá Boleslav – J. Mahen: Ulička odvahy

Tyl Hradec Králové – J. Vrchlický: Soud lásky

Sdo Pardubice – M. Rutte: Zamilovaní přátelé

Vybraný soubor UMDOČ – A. Jirásek: Vojnarka

6. ročník 30. června – 7. července 1946

pod záštitou ministra kultury Zdeňka Nejedlého

Klicpera Chlumec n/C – A. Lauterbach: Morana

Klicpera Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Zlý jelen

Symposion Třebechovice – Sofokles: Elektra

Hálek Nymburk – K. Zajíček: Stříbrná věž

Tylovo divadlo Hořice – J. Drda: Hrátky s čertem

7. ročník 28. června – 6. července 1947

Vojan Mělník – V. K. Klicpera: Hadrián z Římsu

Sdo Vrchlabí – D. C. Faltys: Veronika

Tyl Rakovník – A. Dvořák: Nová oresteia

Tylovo divadlo Hořice – B. Hochwalder: Uprchlík

Hálek Nymburk – M. Pagnol: Malajský šíp

Symposion Třebechovice – J. Vojnovič: Smrt matky Jugovičů

Lidová scéna Pardubice – K. Čapek: Loupežník

8. ročník 26. června – 3. července 1948

Lidová scéna Pardubice – V. K. Klicpera: Zlý jelen

Sdo Lomnice nad Popelkou – J. Comaneez, I. Noe: Dnes večer přijde přítel

Jirásek Nový Bydžov – F. Šrámek: Léto

Klicpera Chlumec n/ – O. E. Lesk: Peldramové

Sdo Hronov – Lope de Vega: Vzbouření na vsi

Lidová scéna Pardubice – Bratři Mrštíkové: Maryša

9. ročník 29. června – 6. července 1949

Sdo Lomnice n/P – J. Toman: Slovanské nebe

Sdo Radnice – V. K. Klicpera: Divotvorný klobouk

Hálek Nymburk – O. Neumann: Dina Mülheimová

Symposion Třebechovice – M. Gorkij: Mytka

Malostranská beseda Praha – M. Triger: Štastná žena

Tylovo divadlo Hořice – G. Kanin: Včera narození

Tyl Rakovník – A. Jirásek: Ohnivec

Sdo Hronov – A. Jirásek: Pan Johanes

Vrchlický Jaroměř – J. Tobias: Zlatá svatba

Lidová scéna Pardubice – J. K. Tyl: Kutnohorští havíři

Jirásek Nový Bydžov – Moliére: Tartuffe

10. ročník 10. dubna – 9. května 1955

ZK ROH AZNP Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Veselohra na mostě

ZK ROH AZNP Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Dobré jitro

KOD Hradec Králové – J. Palárik: Dobrodružství na obžínkách

Dům osvěty Nový Bydžov – A. P. Čechov: Strýček Váňa

ZK Lira Libčany – K. Čapek: Bílá nemoc

MOD Kolín – H. Ibsen: Nora

ZK ROH ČSD Nymburk – G. B. Shaw: Pygmalion

ZK ROH Vrchlabí – O. Šafránek: Kudy kam

Osvětová beseda Městec Králové – F. F. Šamberk: Podskalák

Klicpera, ZK ROH Mira Chlumec n/C – H. Fast: Třicet stříbrných

Napsat komentář