11. – 20. ročník Klicperova Chlumce

11. ročník 28. října – 15. prosince 1956

MOD Kolín – K. Čapek: Věc Makropulos

Symposion Třebechovice – A. Gleba: Rozlitá číš

Klicpera Městec Králové – Moliére: Tartuffe

ZK ROH ČSD Nymburk – M. Jariš: Inteligenti

12. ročník 8. června – 29. června 1957

Klicpera Chlumec n/C – V. K. Klicpera: Rohovín čtverrohý

Klicpera Chlumec n/C – A. Novotný: Vodní růže

ZK ROH Fruta Nové Město n. M. – F. Šrámek: Měsíc nad řekou

KOD Hradec Králové – C. Goldoni: Paní hostinská

VČD Pardubice – Lope de Vega: Chytrá milenka

13. ročník 28. října – 15. prosince 1959

celostátní přehlídka divadelních souborů tělovýchovných jednot ČSTV pod záštitou ministra školství a kultury Dr. F. Kahudy

TJ Spoje Praha-Žižkov – V. K. Klicpera: Hadrián z Římsů

DS Langer Lázně Bohdaneč – F. Pavlíček: Chtěl bych se vrátit

TJ Slavoj Karlovy Vary – Z. Horal: O rošťáčkovi

TJ Sokol Ostravice – P. Karvaš: Pacient 113

TJ Tatran Nitra – A. Kuzněcov: Návrat

TJ Dynymo Stránčice – J. Zeyr: Radúz a Mahulena

TJ Sokol Židlochovice – G. Weinzenborn: Dva andělé vystupují

TJ Rudá hvězda Hradec Králové – M. Stehlík: Selská láska

TJ Sokol Předmostí – A. Kornejčuk: Chirurg Platon Krečet

14. ročník 16. dubna – 9. května 1960

DS Dům osvěty Hořice – O. Neumann: Dina Mülheimová

DO ZK ROH Veba Broumov – E. Rannet: Zbloudilý syn

DS Domu osvěty Náchod – A. Jirásek: Na dvoře vévodském

DS Domu osvěty Nová Paka – V. Cych: Moje teta – tvoje teta

Klicpera Chlumec n/C – A. Jirásek: Lucerna

KOD Hradec Králové – J. Stehlík: Mordová rokle

15. ročník 1. července – 9. července 1961

Krajská přehlídka divadelních souborů tělovýchovných jednot ČSTV

TJ Rudá hvězda Hradec Králové – L. Hanuš: Most

TJ Sokol Malšovice – B. Svatoň: Ukradený míč

TJ Sokol Přibyslav – J. Dietl: Pohleďte, pokušení

TJ Sokol Stará Paka – F. G. Lorca: Dům Doni Bernardy

DS Langer Lázně Bohdaneč – O. Daněk: Pohled do očí

TJ Sokol Dolní Kalná – P. Karvaš: Půlnoční slunce

TJ Jiskra Víchová n. J. – K. Čapek: Matka

ZV ZVÚ Hradec Králové – A. Jirásek: Jan Roháč

16. ročník 17. listopadu – 24. listopadu 1962

Krajská přehlídka divadelních souborů tělovýchovných jednot ČSTV

Klicpera Chlumec n. C. – V. Hugo: Ubožáci

TJ Sokol Dolní Kalná – P. Hanuš: Zpěněný kůň

TJ Sokol Malšovice – O. Augusta: O chaloupce z marcipánu

DS Langer Lázně Bohdaneč – O. Daněk: Svatba sňatkového podvodníka

DS Hálek Stará Paka – A. P. Čechov: Racek

TJ Sokol Přibyslav – A. Arbuzov: Irkutská historie

TJ Dynamo Plácky – V. K. Klicpera: Rod Svojanovský

17. ročník 22. listopadu – 24. listopadu 1963

DS Langer Lázně Bohdaneč – N. Hikmet: Damoklův meč

Klicpera Chlumec n. C. – J. Beneš: Pohádka o Honzovi a princezně Zlatovlásce

VČD Pardubice – V. K. Klicpera: Lhář a jeho rod

18. ročník 27. června – 3. července 1964

II. celostátní přehlídka divadelních souborů tělovýchovných jednot ČSTV

Klicpera Chlumec n. C. – J. Žák: Kouzelné rukavice

Do Praha – Liboc – L. Galdoni: Sny sobotního večera

TJ Baník Tišnov – L. Stroupežnický: Zvíkovský rarášek, paní mincmistrová

TJ Sokol Nová Ves – A. N. Svinarský: Alcestin návrat

TJ SPoje Praha – Žižkov – H. Pfeiffer: Dva lékaři

TJ Sokol Malšovice – M. Pavlík: Hrnku, vař

TJ Sokol Malšovice – M. Polivanová: Veselá medvíďata

TJ Sokol Ostravice – A. P. Čechov: Aktovky

TJ Dynamo Stránčice – R. N. Nashe: Hrst ohně

19. ročník 12. června – 18. června 1966

Divadlo SNP Martin – N. Krasny: Neděle v New Yorku

AUS V. Nejedlého – J. Plavka: Nenadávej na zrcadlo

L. Pelikánová Praha – A. Twardovský: Dům u cesty

DVÚ Hradec Králové – A. Nash: Zbožné sestry

20. ročník 2. června – 25. června 1967

DVÚ Hradec Králové – C. Goldoni: Mirandolína

OB Malšovice, Hradec Králové – V. Tomšovský: Kocour v botách

členové ND Praha – V. Eftimiu: Honorace

VČD Pardubice – J. Štolba: Mořská panna

MD Kolín – V. Hugo: Ruy Blas

Napsat komentář