Pozvánka na představení 4.2. a 18.2.2022 od 19 hodin

Srdečně zveme diváky na naše představení Parfém v podezření (Bruno Druart) dne 4.2.2022 a představení Zdravý, nemocný (Molière) dne 18.2.2022, obě v Klicperově domě od 19 hodin

Pokud epidemiologická situace dovolí, rádi přivítáme naše věrné diváky na obou aktuálních vystoupeních našeho souboru.

Parfém v podezření4.2.2022 hra Parfém v podezření, autor Bruno Duart. Pět žen, policista a jedna mrtvola. Jeden luxusní parfém. Hledá se vrah. Napínavá francouzská krimi komedie rozehrává příběh pěti sester, do jejichž života zasáhla smrt majitelky nedalekého butiku. Všechny jsou v podezření, protože okolo slídí Oskar Berthomieu, vyšetřující komisař nevšedních zvyků a metod.. Motiv může mít každá z nich, ale alibi, zdá se, nemá žádná. Co skrývají a co skrývá komisař? Bude vrah dopaden? A kde se vzala ta vůně parfému? Toto a ještě mnohem více prozradí Parfém v podezření!

 

Zdravý, nemocnýDne 18.2.2022 Vás rádi přivítáme na již třetí repríze naší nejnovější hry Zdravý, nemocný v titulní roli s Jaroslavem Hlídkem, který na letošním již 74.Klicperově Chlumci získal za roli Arganta cenu za nejlepší mužský herecký výkon. Skvěle mu při tom sekunduje Anička Kmoníčková která za ztvárnění postavy Toničky ziskala cenu za nejlepší ženský herecký výkon.

Vstupenky v prodeji zde!