Program 61. Klicperova Chlumce

11. 9. 2008 začátek 8:15
P. Stone, J. Styne: Sugar
DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou; Představení v rámci cyklu “Klicperův Chlumec dětem”

11. 9. 2008 začátek 12:30
P. Stone, J. Styne: Sugar
DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou; Představení v rámci cyklu “Klicperův Chlumec dětem”

4. 10. 2008 začátek 19:00
J.P. Alegre: Agnes Belladone
DS Havlíček Neratovice

9. 10. 2008 začátek 8:15
H. Němcová, V. Vedral: Matěj a čarodějnice
DS při TJ Sokol Lázně Toušeň; Představení v rámci cyklu “Klicperův Chlumec dětem”

10. 10. 2008 začátek 19:00
M.Camoletti: Na správné adrese
DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou; nesoutěžní představení

11. 10. 2008 začátek 19:00
M.Camoletti: Na správné adrese
DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou

18. 10. 2008 začátek 19:00
J.N. Oldman, J.E. Young: Ezop
DS Jiří Poděbrady

23. 10. 2008 začátek 8:15
J. Skalický: Kterak děd Vševěd chytrost ztratil
DS Učitelky hrají dětem Nový Bydžov; Představení v rámci cyklu “Klicperův Chlumec dětem”

25. 10. 2008 začátek 19:00
J. Brdečka: Limonádový Joe
DS Počerníčci Horní Počernice

1. 11. 2008 začátek 19:00
E. Labich: Hurá do Paříže aneb slaměný klobouk čili Helenka je ráda, vlastně Co se stane, když se kůň do slaměného klobouku dá
DS Symposion Třebechovice

6. 11. 2008 začátek 8:15
J. Pálka: Jak byla čertům v pekle zima
DS Klicpera Chlumec nad Cidlinou; Představení v rámci cyklu “Klicperův Chlumec dětem”

7. 11. 2008 začátek 19:00
F. R. Čech: Dívčí válka
DS Jana Nepomuka Štěpánka

Výsledky 61 ročníku Klicperova Chlumce

 

Ceny diváků:

  1. místo: DS Klicpera Chlumec n.C za hru Na správné adrese
  2. místo: DS J.N.Štěpánka Chrudim za hru Dívčí válka
  3. místo: DS Horní Počernice za hru Limonádový Joe

 

 

Dětská divácká soutěž – „ Klicperův Chlumec dětem“:

  1. místo: DS Klicpera Chlumec n.C – Klicperáčci ( dětský soubor) za pohádku Jak bylo čertům v pekle zima
  2. místo: DS při TJ Sokol Lázně Toušeň za pohádku Matěj a čarodějnice
  3. místo: DS „ Učitelky hrají dětem divadýlko“ N. Bydžov za pohádku Kterak Děd Vševěd chytrost ztratil

 

 

Ceny udělené porotou:

Cenu za nejlepší ženský herecký výkon

Marie Živná (DS Neratovice) za roli Agens Belladone, ve stejnojmenné hře

Cenu za nejlepší mužský herecký výkon

Jaroslav Vik (DS Symposion Třebechovice) za roli strýčka Vézineta, ve hře Slaměný klobouk aneb…

Ceny za pozoruhodné herecké a jiné výkony

DS J.N.Štěpánka Chrudim – Dívčí válka
Irena Braná – za roli Častavy
Jan Slezák – za roli Lumíra

DS Symposion Třebechovice – Slaměný klobouk:
Martin Černý – za roli Charlese Fadinarda
Pavel Faltejsek – za roli poručíka Taverniera

DS Horní Počernice – Limonádový Joe:
Lenka Kožíšková – za roli Winifred
Daniela Dongresová – za roli Tornádo Lou
Kája Jinda – za roli Horáce, zvaného Hogo Fogo
Eva Bartoňová a Hanka Kutičková – za návrhy a realizaci kostýmů

DS Jiří Poděbrady – Ezop:
Ladislav Langr – za roli Xchantese
Jaroslav Brendl – za roli Ezopa

DS Chlumec n.C – Na správné adrese:
Alena Kvasničková – za roli Jeanine
Jaroslav Hlídek – za roli Paula Bordiera

Ostatní nevšední a pozoruhodné výkony

Daškova cukrárna – Řád zlaté kremrole – Za mimořádnou péči o chuťové pohárky soutěžících
Antonín Fibigr – Řád čočky zlaté – za fotodokumentaci mnoha a mnoha ročníků přehlídky

Napsat komentář