Program 64. Klicperova Chlumce

7. 10. 2011 začátek 0:00
Věra Mačková
Vernisáž výstavy 

8. 10. 2011 začátek 0:00
William Shaespeare: Zkrocení zlé ženy
JDO Luže

12. 10. 2011 začátek 0:00
Indiáni v Jižní Americe: 

15. 10. 2011 začátek 0:00
Alain Reynaud Fourto: Monsieur Amédée
DS Mimochodem Ledeč n. Sázavou

19. 10. 2011 začátek 0:00
Vladimír Renčín: Nejkrásnější válka
DS LOOCH Lovčice

22. 10. 2011 začátek 0:00
Jiří Brdečka: Limonádový Joe
DS Jirásek Nový Bydžov

26. 10. 2011 začátek 0:00
Hory a moře Korsiky
 

28. 10. 2011 začátek 0:00
Jevan Brandon Thomas: Charleyova teta
DS Klicpera Chlumec n/C; nesoutěžní představení

29. 10. 2011 začátek 0:00
Jevan Brandon Thomas: Charleyova teta
DS Klicpera Chlumec n/C

2. 11. 2011 začátek 0:00
Pavel Novák: O zaláskované Jarušce Láskové
Obědovický divadelní spolek

5. 11. 2011 začátek 0:00
Pavel Němec: Amant
DS J. N. Štěpánka

12. 11. 2011 začátek 0:00
Slavnostní vyhlášení výsledků
 

Výsledky 64 ročníku Klicperova Chlumce

 

Ceny diváků:

  1. místo: DS Klicpera se hrou Charleyova teta
  2. místo: DS J. K. Tyl Meziměstí s inscenací Postel pro anděla
  3. místo: DS Zdobičan Vamberk se hrou Rozmarný duch

 

 

Ceny udělené porotou:

Cenu Antonína Lautrebacha

DS Mimochodem Ledeč n. Sáz.

Cenu za nejlepší mužský herecký výkon

Filip Ženíšek za ztvárnění role Monsieur Amédéa ve hře Monsieur Amédée.

Cenu za nejlepší ženský herecký výkon

cena nebyla udělena

Ceny za mimořádný mužský herecký výkon

Vojtěch Roul za ztvárnění role Dédého ve hře Monsieur Amédée

Cena za mimořádný ženský herecký výkon

Cena nebyla udělena

Cena za pozoruhodný herecký výkon byla udělena

Markétě Prchalové za ztvárnění role Katii ve hře Monsieur Amédée
Janě Hrubé za ztvárnění role Kateřiny ve hře Zkrocení zlé ženy
Miroslavě Rožkové za ztvárnění role Emilky ve hře Amant
Kateřině Slezákové za ztvárnění role Kateřiny ve hře Amant
Lence Novákové za ztvárnění role Jarušky Láskové ve hře O zaláskované Jarušce Láskové
Markétě Kratochvílové za ztvárnění role Tonči Veselé ve hře O zaláskované Jarušce Láskové
Markétě Mentolové za ztvárnění role Tonči Veselé ve hře O zaláskované Jarušce Láskové
Lence Müllerové za ztvárnění role Donni Lucie d´ Alvadorez ve hře Charleyova teta
Radku Vaněčkovi za ztvárnění role Josepha ve hře Monsieur Amédée
Tomáši Havlisovi za ztvárnění role Petruchia ve hře Zkrocení zlé ženy
Jiřímu Roubínkovi za ztvárnění rolí Trania a Grémia ve hře Zkrocení zlé ženy
Jiřímu Vackovi za ztvárnění role Horáce ve hře Limonádový Joe
Jaroslavu Hlídkovi za ztvárnění role Spettiga ve hře Charleyova teta
Luboši Suchánkovi za ztvárnění role Jacka Chesneye ve hře Charleyova teta
Martinu Mišíkovi za ztvárnění role Sira Francise Chesneye ve hře Charleyova teta

Dále byly uděleny tyto ceny

Janě Hrubé za návrh kostýmů a scény ke hře Zkrocení zlé ženy
Patricii Procházkové za kostýmy ke hře Nejkrásnější válka
Petru Bohdalovi za zpracování kulis ke hře O zaláskované Jarušce Láskové
Divadelnímu souboru Jirásek za hudební nastudování hry Limonádový Joe
Divadelnímu souboru LOOCH za vzkříšení ochotnického divadla v Lovčicích
„Skokan roku“ Milanu Hanyšovi za ztvárnění role Charleyho Wykehama ve hře Charleyova teta

Napsat komentář